| четврток, 6 декември 2018 |

Брена призна: Пред 16 години го киднапираа син ми…

-По толку години откако се случи киднапирањето, она што мене како на мајка ми е многу тешко, и не само како мајка на син, туку и како жена, сопруга, деловна жена е тоа што сите такви случаи на киднапирање во Србија се разрешени и што сепак сето тоа добро се заврши на крајот. Единствено остана неразрешено киднапирањето на мојот син, рече Брена.

Брена имала многу тешки ситуации во животот и во текот на нејзината долга музичка и деловна кариера, но дефинитивно ова е нејзиното најлошо искуство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top