| четврток, 6 декември 2018 |

Син на мајка: Виктор Живоиновиќ витка сарми како професионалец!

Фолк ѕвездата Лепа Брена има син за пример!

Виктор Живоиновиќ даде пример за однесување на сите млади луѓе, но и за постарите!

Со оглед на тоа дека денеска семејството Живоиновиќ го слави денешниот празник, Свети Архангел Михаил, Виктор на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како тој знае да завитка сарма.

-Како и секоја година!Слава-напишал Виктор.

Наследникот на Брена и Боба доби мноштво пофалби, и тоа со причина. Не само што покажа дека ја почитува традицијата и учествува во подготвување на слава, туку покажа и дека мажот може да си го најде своето место во кујната.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top