| четврток, 6 декември 2018 |

Брена во шестата деценија може да направи тоа што не можат нејзините помлади колешки!(видео)

Пејачката Лепа Брена иако е на прагот на седмата деценија може да направи некои работи на кои и завидуваат како помладите колешки, така и девојките кои немаат врска со естрадата.

Со оглед на тоа дека Брена на големо се подготвува за престојниот концерт таа со сите сподели дел од атмосферата на подготовките за сите да видат како изгледа кога вежба.

Позитивните коментари само се нижеа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top