| четврток, 6 декември 2018 |

Угостител од Кеј нападнал 10-годишно дете

Синоќа, во Секторот за внатрешни работи Скопје Р.А.(38) пријавила дека истиот ден околу 19,30 часот на улицата „Кеј 13-ти Ноември“ во угостителски објект од страна на вработен во локалот физички бил нападнат нејзиниот 10- годишен син.

Се работи на расчистување на случајот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top