| четврток, 6 декември 2018 |

Скромниот дом на Јелена и Новак Ѓоковиќ во Монте Карло (ФОТО)

Иако многумина би помислил дека Новаќ Ѓоковиќ и неговата сопруга живеат во луксузна вила опремена со најскап мебел, судејќи по фотографиите на социјалните мрежи можете да заклучите дека тие живеат многу скромно.

Семејниот дом во Монте Карло е скромно опремен, барем еден дел од нивниот дом кој може да го погледнете на нивните профили на Инстаграм.

Како изгледа домот на Новак и Јелена Ѓоковиќ, погледнете во галеријата:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top