| четврток, 6 декември 2018 |

Погледнете ја новата девојка на Аца Лукас (видео)

Откако се разведе од Соња, Аца Лукас имаше повеќе девојки, а дури се шушкаше и дека се смирил со бившата. Но ништоод помирувањето судејќи по снимката направена од екипата на “Папарацо лов“

Нова двојка е снимена на аеродром додека го чекаат летот за да отпатуваат на заслужен викенд. Камерите не успееја да го снимат лицето оваа бринета, а ма забележливо е дека е во добра форма што на пејачот сигурно му одговара.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top