| четврток, 6 декември 2018 |

Северина прв пат објави видео од свадбата (видео)

Точно пред три години сите очи на Балканот беа вперени кон Северина и Игор Којиќ кои го кажаа судбоносното „ДА“. Од „српската свадба“ која ја обележаа српски обичаи, храна, трубачи досега видовме само фотографии, но пејачката конечно објави видео.

Севе на Инстаграм објави видео од големата свадба, додека таа и Игор се возат во Застава која ја следат трубачи.

Погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top