| четврток, 6 декември 2018 |

Јоце Панов го прифати предизвикот – се плесна по задник (видео)

Периодов актуелен е предизвикот „Kiki Challenge“ и голем број на познати ѕвезди од светски рамки истиот го прифатија и танцуваа покрај автомобилот во движење. Меѓу нив и нашиот Јоце Панов, кој да не остане покус танцот го зачини со плескање по задник.

Најдобро е да не објаснуваме со зборови што точно се случува во видеото, затоа што логично објаснување за ова што пејачот го прави нема! Најдобро е сами го погледнете ова ремек дело и да го оцените…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top