| четврток, 6 декември 2018 |

Александар и Билјана си ја направија свадбата светска сензација (ВИДЕО)

Двајца млади од Србија на својата свадба приредија танц за паметење. Александар и Билја направија шоу, кое на Јутјуб има преку милион прегледи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top