| четврток, 6 декември 2018 |

Како изгледала снашката на Брена на 17 години (видео)

Пејачката Александра Пријовиќ која во четвртокот стапи во брак со синот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ ги доби сите пофалби за својот изглед на свадбената прослава.

Но пејачката пред неколку години изгледала многу поразлично од денес, па така на 17 годишна возраст никој не би ја препознал денешната Александра Пријовиќ.

Видеото е објавено за време на аудицијата на „Ѕвездите на гранд“ во 2012 година, а како навистина изгледала Пријовиќ погледнете во продолжение.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top