| четврток, 6 декември 2018 |

Службенички од гранична војска се соблекле, па се расположиле во службените простории (ВИДЕО)

Снимка од полуголи службенички на Украинската гранична војска кои танцуваат, стана вистинска сензација на Интернет.

Видеото е снимено  за време на  приватна забава во селото Орханест, каде што ја извршуваат службата.

Видеото на Фејсбук го споделил украински тв водителРусланд Котсаба, а тој со брзина на светлоста се рашири насекаде.

Сепак ваквата сцена ги налути корисниците на социјалните мрежи кои бараат отказ од овие дами.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top