| четврток, 6 декември 2018 |

Лора, ќерката на Маленко и Турунџиева е матурантка (галерија)

Лора, ќерката на пливачот Александар Маленко и тв-водителката Сузана Турунџиева е матурантка. Со неа на Фејсбук профилот се пофали мајка и, која сподели фотографија од Лора на матурската вечер.

-Е па и во моето племе имаме матурантка😉! Лора😘 – нека нема пречка која ќе може да те спречи! Нека има сонце на твоето небо… Go girl!!! Прегрни го животот со сите негови убавини и живеј го својот сон😘🐬🌸🍀🎧🌍🎆🏆❤️, напиша Сузана.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top