| четврток, 6 декември 2018 |

Благословена: И убавата Милена му се радува на стомачето (ФОТО)

Убавата водителка на утринската програма на Канал 5, Милена Антовска, која во мај ќе го изговори судбоносното “да”, веќе е во четвртиот месец од бременоста и вели дека е пресреќна што наскоро ќе стане мајка. Иако е во блажена состојба, атрактивната Милена тврди дека нејзините животни навики воопшто не се променети, но и окрај тоа што е витка трудничкото стомаче почнало да се гледа.

milena antovska stomace

Полот на бебето се уште не се знае, но водителката потајно посакува да роди девојче.

-Желба ми е да биде девојче, но што и да е, само да биде живо и здраво, тоа е најважно, вели Милена.

Во последните месеци од бременоста ужива и манекенката Катарина Ивановска.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top