| четврток, 6 декември 2018 |

Бебе кое ужива во бањање (видео)

Вообичаено сме навикнати на бебињата и нивното константно плачење без особени причини.  Но што кога тие се кротки како јагниња-особено кога се тушираат и чешлаат?

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top