| четврток, 6 декември 2018 |

Испрскала спреј за коса на ѕидот, домаќинките ѝ се благодарни за овој трик (Видео)

Кошмар за секој родител се чкртаните ѕидови. А кое дето барем еднаш не го сторило тоа? Сепак, проблемот доаѓа кога ќе сфатите дека вашето дете користи токму маркери кои тешко се бришат.
sprej-zid-696x415-660x330
Сепак, ништо не е невозможно, а тоа го покажаа и мајките од една група на „Фејсбук“ каде што откриле еден навистина волшебен трик за симнување на перманентните маркери.

Нема да верувате, но станува збор за еден обичен спреј за коса.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top