| четврток, 6 декември 2018 |

Си го ризикувала животот за да спаси ајкула (видео)

Нуркачката Кристина Зенато,го ризикувала сопстениот живот за да спаси ајкула. Таа била во јато ајкули кога ја ставила раката длабоко во вилицата на една од ни за да и извади јадица…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top