| четврток, 6 декември 2018 |

Исчезна момче од Скопје

Исчезна момче од Скопје – ако го видите јавете се на овие броеви. Исчезнато е 20-годишно момче од Скопје со говорна маана облечено во шорцеви и маичка.

Фотографијата е објавена на „Ѕид на сообраќајниот срам“ со апел кој и да го види да пријави во полиција или да се јави на 070470824; 079292999.

Момчето според објавата, го нема веќе 24 часа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top