| четврток, 6 декември 2018 |

Натали Грубовиќ објави новогодишни фотографии (галерија)

Поранешната манекенка и бинго-девојка, Натали Грубовиќ, Новата година ја пречека во друштво на нејзината најмала сестра Марија во Нови Сад. Тие беа излезени на улиците на градот, облечени во раскошни бунди и со својот изглед го привлекоа вниманието и на бројните минувачи.

Фотографии од празничната прослава сестрите објавија на своите профили на социјалните мрежи.

Натали веќе неколку години живее во Србија. Таа се омажи во мај 2016 година, а годинава ја роди ќеркичката Натали.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top