| четврток, 6 декември 2018 |

Десет детски имиња кои може да ги позајмиме од холивудските двојки

Натали Портман неодамна стана мајка на Амалија. Тоа е второ дете, а прва ќерка за познатата холивудска актерка.

Кои имиња од холивудските двојки може да ги позајмиме?

1.Амалија

2. Инес

3. Вера

4. Себастијан

5. Роман

6. Каја

7. Ава

8. Миа

9. Матилда

10. Рамона

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top