| четврток, 6 декември 2018 |

Ријана е кралица на стилот се додека не и ги погледнете нозете (фото)

Ријана ја копираат жени ширум светот и таа навистина изгледа одлично и во пиџами, но кога е и ги погледнете обувките можеби ќе го смените мислењето.

ријана9

Ријана има невообичаена навика да носи папучи во најразлични прилики.

rijana 1 profimedia-0267283353_1000x0

р

р1 р5 р7 р8 р10

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top