| четврток, 6 декември 2018 |

Рекоа…и останаа живи

devojka usta

„Дефинитивно сакам да го крстам Бруклин, само не знам која религија да ја одберам“ – Дејвид Бекам

„Во животот мора да се потпирате на минатото, и тоа се вика историја“ – Доналд Трамп

„Во када читам водоотпорни еротски книги“ – Кристина Агилера

„Јас сум љубовна Хирошима“ – Силвестер Сталоне

„Ништо нема толку добар вкус како чувството на глад“ – Кејт Мос

„Најдобро се чувствувам кога сум среќна“ – Винона Рајдер

„Најсексапилиот збор во англискиот јазик е – секс“ – Камерон Дијаз

„Нешто сфатив. Иднината е непредвидлива“ – Џон Грин

„Да не сум толку убава,  веројатно би имала повеќе индивидуалност“ – Џери Хап

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top