| четврток, 6 декември 2018 |

Колку изнесува аерозагадувањето во моментов?

Погледнете колку изнесува во реално време индексот на аерозагадувањето во светот. Каде е Скопје?

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top