недела, 20 јануари 2019 | Вести денес: 0 ново

Егзакли

– Добар ден, колку кошта оваа направа за мачење? …
– Господине, тоа е бурма!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top