| четврток, 6 декември 2018 |

Во некој паралелен универзум

Идеален брачен пар:
– Миличок, оди вечер во кафана со другарите…
– Не можам мила, не сум ги измил садовите.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top