| четврток, 6 декември 2018 |

#ЖивЗаеб

“Јас додека сум жив уставот и името Македонија нема да се сменат” – Зоран Заев, масло на платно, 2016та година.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top