| четврток, 6 декември 2018 |

Што ѝ се случило на Викторија Бекам преку ноќ?

Модната дизајнерка и поранешна пејачка Викторија Бекам изгледа беспрекорно на сите настани и на црвените теписи. Дека Британката има стил и во деловно опкрижување, покажа неделава во Њујорк.

Сепак, нејзините следбеници се изненадени од изгледот на нејзините раце. Иако има само 44 години, според изгледот наа рацете, може да се рече дека е барем 20 години постара.

Од хотел на Менгетн излегла во маскирна јакна, црни хеланки и високи потпетици, а фотографите од се ги забележале нејзиниете збрчкани раце.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top