| четврток, 6 декември 2018 |

Јавноста згрозена од збрчканите раце на Викторија Бекам (фото)

Модната дизејнерка и поранешна пејачка, Викторија Бекам, важи за жена која секогаш изгледа совршено, како на службените случувања, така и во секојдневието. Тоа го докажа неделава во Њујорк.
Но нејзиниот беспрекорен стил е засенет од изгледот на нејзините раце, од кои јавноста се шокираше. Иако има 44 години, нејзините раце изгледаат како да е 20 години повозрасна. Од хотелот на Менхетн се појавила во војничка јакна, со хеланки и високи потпетици.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top