| четврток, 6 декември 2018 |

Шокантна фотографија! Дара потполно гола!

Сексапилната пејачка Дара Бубамара на фотката позира како од мајка родена, гола, што наиде на воодушевување кај нејзините фанови. Иако се фотографирала гола, Дара вешто ги сокрила интимните делови од телото, што значи дека фотката нема да биде цензурирана на Инстаграм.

Славната Ким Кардашијан пред четири години го започна овој тренд фотографирајќи се за еден моден магазин, ама Дара таа идеја на најдобар можен начин ја искористи за да покаже со што располага. Со нејзините облини нема кој не е воодушевен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top