| четврток, 6 декември 2018 |

Го нема трудното стомаче на бремената Пријовиќ (фото)

Ацо Пејовиќ вчера имаше концерт во „Штарк арена“ каде пред преполната сала ги пееше своите хитови.

Таму се појави и Александра Пријовиќ која го покажа трудничкиот стомак.

Пејачката за оваа пригода облече долг бел фустан со еден ракав, а фановите се изненадија од нејзината витка линија иако е бремена во поодмината фаза.

Но, некои фанови сепак се разочараа од пејачката која умешно го крие своето стомаче, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

😘

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top