| четврток, 6 декември 2018 |

Марјана Станојковска и Пеце Наумовски тајно се гледале во Грција?!

„Ексклузив“ деновиве излезе со нова приказна поврзана со Марјана Станојковска и Пеце Наумовски. Имено, според нивните кажувања, парот тајно се гледал во соседна Грција, односно во Пефкохори во луксузна вила која што била во сопственост на екскошаркарот, се со цел да се заштитат од љубопитните очи на јавноста.

Инаку, водителката и Наумовски се уште се немаат огласено по повод ваквите шпекулации, а „Ексклузив“ тврди дека се заедно неколку години.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top