| четврток, 6 декември 2018 |

Машки муабети

– Жена ми вчера избега со мојот најдобар пријател, Трпе…
– Абеее, од кога тебе Трпе ти е најдобар пријател?!? …
– ОД ВЧЕРА!!!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top