| четврток, 6 декември 2018 |

Карди Би: „Се плашам ќерка ми да ја покажам со светот, има многу лоши луѓе“

Карди Би важи за жена која не се плаши од ништо, беше апсена поради тепачка во стриптиз клуб, но деновиве во едно интервју откри кој е нејзиниот најголем страв во животот – таа се плаши да објави фотографија од нејзината ќерка.

Се плашам да ја споделам во јавноста, во светот има толку многу лоши луѓе“, одговорила на прашањето зошто нема објавено фотографија од нејзиното дете. Иако, признала дека понекогаш посакува да ја покаже ќерката.

Понекогаш сакам да им покажам на луѓето колку е убава и скапоцена. Ама има многу луѓе со луди умови, сакам да ја заштитам“, изјавила раперката.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top