| четврток, 6 декември 2018 |

Турунџиева: Маленко не беше поканет на свадбата на Лора, тој не е дораснат за улогата на родител

Сузана Турунџиева е новото лице на телевизијата 1ТВ, а во вечерашното издание на „Ексклузив“ таа го најавила своето ново забавно-едукативно шоу. Таа мешу другото се огласила и за пишувањата дека нејзиниот поранешен сопруг Александар Маленко не присуствувл на свадбата на нивното заедничко дете.

– Маленко не беше поканет, затоа што Лора одлучи така. Воопшто не беше ни предмет на дискусија. Не комуницираме. Кога ќе видиш дека некој човек не е дораснат за улогата на родител едноставно немаш ни зошто да комуницираш, порачала Турунџиева.

Инаку Лора Турунџиева и Филип Наунов се верија во август годинава.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top