| четврток, 6 декември 2018 |

Пратенички случај

– Докторе, нон-стоп јадам, се дебелеам, а и само глупости зборам. На кое одделение ќе ме сместите? …
– На ниту едно. Па ти не си за во болница, ти си само за во парламент!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top