| четврток, 6 декември 2018 |

#Мајтап

Шиле а да им стаиш на уличниве кучиња вентилатори на грб? И така трчаат слободно кај стигнат, тамам ќе го дуваат загадениот воздух. Па шо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top