| четврток, 6 декември 2018 |

Домофон

Плавуша:
– Оооо здраво срце, од каде ми звониш, ништо не ми пише? …
– Отвори мори глупа, на домофонот звонам, измрзнав надвор!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top