| четврток, 6 декември 2018 |

Судбоносното ДА(тибам)

Се започнува со:
Секогаш ќе те сакам таков каков што си!!! …
А потоа следува:
Не пиј, Не пуши, Не Пцуј, Претеруваш!
Каде скиташ ноќе?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top