| четврток, 6 декември 2018 |

#Почеток(НаКрајот)

На денот на свадбата жената го зима презимето на мажот… Тоа е само почетокот…!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top