| четврток, 6 декември 2018 |

#Провинцијала

Провинција е ка че излејш од работ’та у 17.03 зада сио земиш дет’то од шкоол’то у 17.10

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top