| четврток, 6 декември 2018 |

Празнина

– Ќе шеташ негде викендов бе? …
– Не брат, на новчаников не му е нешто добро, морам да седам со него дома.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top