| четврток, 6 декември 2018 |

Среќа во домот на Коцеви: Дуња доби братче, а јас уште едно ангелче

Македонскиот фолк-пејач Марјан Коцев во понеделникот го доби своето второ дете, синот Данило.

Тој и неговата сопруга Билјана веќе ја имаат ќерката Дуња, а Данило е нивното второ дете.

Гордиот татко објави прва фотографија од бебето:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top