| четврток, 6 декември 2018 |

#Ново

У Македонија има 17 села со името Ново Село. Тоа ти е креативност левел – New folder …. New folder (17)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top