| четврток, 6 декември 2018 |

#ЕдноставноНели

Мажите се заљубуваат во она што го гледаат, а жените во она што го слушаат… Затоа жените се шминкаат, а мажите лажат!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top