| четврток, 6 декември 2018 |

Трансформацијата за која се зборува: Анастасија Ражнатовиќ го смени имиџот

Младата пејачка ни ќерка на фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, во новата работна сезона влезе во сосема поинаков стил.

Имено, таа направи трансформација за која се зборува!

Анастасија објави фотографија на која позира со новата фризура која одлично и’ прилега – наместо долгата црна коса, на ред дојде долга и руса, која еднакво добро и’ стои. Оваа промена наиде на одобрување и воодушевување кај нејзините обожаватели, а ќе видиме дали станува збор за перика или Анастасија навистина се одлучила за оваа драстична промена.

 

View this post on Instagram

 

don’t try to own me 🍦

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top