| четврток, 6 декември 2018 |

Нешто што можеби не го знаевте за Северина Којиќ

Северина Којиќ, чии голи фотографии неодамна се распространија на Интернет, е позната во јавноста како една од најпопуларните пејачки, но малкумина знаат дека нема завршено средно училиште, пренесува порталот „Србија данас“. Имено, според написот на порталот, пејачката има завршено само основно училиште. Таа запишала средно музичко училиште во Сплит, но набргу го напуштила, така што денес има само основно образование. Сепак, покрај богатата музичка кариера, оствари и театарска, а за оваа ставка во својата кариера никогаш не зборуваше јавно.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top