| четврток, 6 декември 2018 |

По скандалот, Северина се огласи на социјалните мрежи

Северина Којиќ, која деновиве повторно се најде во центарот на вниманието откако „протекоа“ нејзините еротски фотографии на Интернет, конечно излезеод „илегала“ и се огласи на Инстаграм. Имено, популарната пејачка му упати роденденска честитка на својот свекор, фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, на кого му порача:

Свеки мој, среќен роденден, те сакам до небото и назад, па околу, и лево и десно, а најмногу го сакам твоето срце. Ти посакувам се’ најубаво на светот и ти благодарам што си ми како татко, а на Александар дедо кој го обожава… А тоа мора да е магија, Кебо“, напиша Северина во коментар на фотографијата што ја објави на Инстаграм.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top