| четврток, 6 декември 2018 |

A и Б

– Кое одделение си сега? …
– 8-мо Б …
– Абе нели лани беше осмо?!? …
– Да, ама А…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top