| четврток, 6 декември 2018 |

Директорот на Дирекција за заштита и спасувaње: Па дај умрете веќе еднаш!

Директорот на Дирекцијата за заштита и спасување Аднан Џафероски, на својот Фејсбук профил напиша:

Па дај умрете веќе еднаш јбг…!
Само ако умрете, оваа сирота земја ќе може да преживее…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top