| четврток, 6 декември 2018 |

Посно пријателство

За да ослабам, една пријателка ми препорача да прекинам со кафе, благо, алкохол и мрсно. Сега седам и си мислам:
– Дали воопшто таа ми е пријателка???

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top