| четврток, 6 декември 2018 |

#ШминкерскиЖивот

Објавила селфи без шминка и веднаш почнале коментарите: „Држи се легендо! Стискаме палци за тебе, оздрави што побргу!“

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top